NAJSLUŠANIJI ONLAJN RADIO U REGIONU!

Sportski TV program – četvrtak, 30.mart 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 30.mart 2017.

07.00 Eurosport Umetničko klizanje: SP Helsinki
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.25 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – Barselona
07.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
07.45 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
08.00 Arenasport 4 Footbrazil, pregled kola
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola australijske lige
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
08.15 Arenasport 2 Ragbi: Island -Engleska
08.30 Sport klub 1 Košarka: Hjuston – Golden Stejt
08.30 Arenasport 1 Sport stars uncoverd
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
08.35 Sport klub 3 NBA Beyond The Paint
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Banvit – Ludvigsburg
09.00 Eurosport Fudbal: Nemačka – Portugalija, mladi
09.00 Sport klub 2 Fudbal: Nemačka – Engleska
09.00 Eurosport 2 Trka kroz Kataloniju, 3. etapa
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Mančester Siti
09.05 SOS SOS mreža
09.05 Sport klub 3 Košarka: Vašington – Atlanta
10.00 Eurosport 2 Svetski tur, Belgija
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Lester – Sevilja
10.00 Eurosport Biciklizam: Tri dana De Panje
10.30 Sport klub 1 Top tenis
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.55 Sport klub 2 Evrokup: Valensija – Hapoel
11.00 Eurosport 2 Hapoel Jerusalem – Valensija
11.00 Sport klub 3 Rukomet: Benidorm – La Rioha
11.00 Sport klub 1 Svetski sportski magazin
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaen – Monako
11.10 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Fudbalski miks
11.15 Sport klub 1 Tenis: ATP i VTA Majami
12.00 Eurosport Umetničko klizanje: SP Helsinki
12.00 SOS SOS kolaž
12.00 Eurosport 2 Pekint,Kina: Rusija – Kina, Bergerov sistem
12.00 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Kolumbus
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – River Plate
12.00 Arenasport 4 Košarka: Monako – Dinamo Sasari
12.35 Sport klub 2 ATP Masters i VTA Premijer Majami
12.35 Sport klub 3 La liga magazin
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Đenova
13.00 Sport klub 3 Biciklizam, Južna Afrika, pregled dana
13.00 SOS Borilački sportovi
13.15 Eurosport Biciklizam: Tri dana De Panje
13.30 Sport klub 3 Odbojka. Lube – Belčatov
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Mirasol
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
13.55 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Olimpijakos
14.00 Arenasport 2 Košarka: Karšijaka – Venecija
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
15.00 Arenasport 1 Sport stars uncoverd
15.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 Footbrazil, pregled kola
15.20 Sport klub 3 PL Netbusters
15.30 Eurosport 2 Hapoel Jerusalem – Valensija
15.30 Arenasport 2 Zimski sportovi
15.30 Sport klub 2 Mobil 1 grid
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Dižon – Sent Etijen
15.30 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul – Mančester Siti
15.45 Arenasport 4 Automoto, mobil auto
15.45 Sport klub 1 NBA magazin
16.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
16.00 Sport klub 3 Moto GP Katar, treninzi, direktno
16.00 Sport klub 2 ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – PSŽ
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Flensburg
16.30 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 Evrokup, finale
17.00 Eurosport Umetničko klizanje: SP Helsinki
17.15 SOS Puls života
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Torino – Inter
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
18.00 Eurosport 2 Trka kroz Kataloniju, 4. etapa
18.00 Arenasport 2 Košarka: Cedevita – Partizan
18.00 Arenasport 4 Hokej: Toronto – Kolumbus
18.15 Sport klub 1 SK specijal: Radomir Antić
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Efes – Olimpijakos, prenos
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Kil – Leven
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Vojvodina – Mlaodst
19.39 RTS 2 Klizanje, SP: parovi, slobodno
19.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.00 SOS Euromotus LBS Srbija, pregled vikenda
20.00 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
20.15 Arenasport 2 Ragbi: Škotska – Italija
20.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
20.30 Arenasport 1 Bokserska regionalna liga, pregled
20.45 Sport klub 3 Evroliga: Emporio Armani -Brose, direktno
20.45 Sport klub 1 Evroliga: Brose – Darušafaka, prenos
20.45 SOS Knjiga za vikend
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Korintians – RB Brazil, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
21.05 Eurosport 2 Nemačka – Švajcarska
21.05 SOS Fudbalski miks
21.15 Eurosport Snuker, Peking
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Kolumbija – Bolivija, kvalifikacije, direktno
22.00 Eurosport 2 Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 1 NBA Action
22.35 Sport klub 3 Svet sporta magazin
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Nemačka – Švajcarska
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport Reli
23.05 Sport klub 3 Odbojka: Edžzacibaši – Fenerbahče
23.15 SOS Košarka
23.30 Sport klub 1 Evroliga: Barselona – Makabi
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
23.30 Arenasport 1 Sport stars uncoverd
23.30 Eurosport Biciklizam: Tri dana De Panje
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Paragvaj – Ekvador, kvalifikacije, direktno
00.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola italijanske lige
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Urugvaj – Brazil, kvalifikacije, direktno
00.00 Arenasport 2 Košarka: Mičigen -Oregon, direktno
00.20 Eurosport Umetničko klizanje: SP Helsinki
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Argentina – Čile, kvalifikacije, direktno
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Mobil 1 grid
01.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Majami, četvrtfinale, prenos
01.00 SOS Zona pres
01.10 Sport klub 3 KHL: SKA – Lokomotiva
01.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
02.00 Arenasport 2 Košarka, pregled kola ABA lige
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Lokomotiva – Hajduk
02.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
02.30 Arenasport 2 Košarka: Purdu – Kanzas, direktno
02.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
03.00 Sport klub 1 Tenis: VTA Majami, polufinale, prenos
03.00 Sport klub 3 Evroliga: Baskonija – Panatinaikos, prenos
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
03.55 Sport klub 2 Svet sporta magazin
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Lion
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras – Mirasol
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – Bajern
04.25 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Fenerbahče
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – Leven
04.35 Sport klub 3 Profi boks: Arhus, Danksa

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvoe Krstarica

Ostavi komentar